3360-SLV14-115
neoprene toothed belt, RPP Silver 3
3360-SLV14-115   neoprene toothed belt, RPP Silver 3
PC
Article no.: 100185917
Supplier: Megadyne
Availability: nicht verfügbar
eClass 5.1.4: 23-17-02-05
Bulky goods: No
Customs tariff number: 40103900
Material: Elastomer mixture
Width in mm: 115 mm
Length in mm: 3.360 mm
Temp. range in °C, from: 25- °C
Temp. range in °C, up to: 80 °C
Pitch in mm: 14 mm